Najczęściej zadawane pytania

najczesciej zadawane pytania

 1. W jakich godzinach czynny jest żłobek i przedszkole? Żłobek jest czynny od 6:00 do 17:00, a przedszkole od 6:00 do 16:30.
 2. Ile jest dzieci w grupie? Dzieci do roku – 12, dzieci od roku do 3 lat – 16, dzieci przedszkolne – do 25.
 3. Jakie są zajęcia w trakcie pobytu dziecka w żłobku/przedszkola? Zapraszamy do zakładek – Żłobek –> Program i Przedszkole –> Program
 4. Jakie są opłaty związane z pobytem dziecka w żłobku/przedszkolu? Zapraszamy do zakładek – Żłobek –> Opłaty i Przedszkole –> Opłaty
 5. Czy żłobek/przedszkole jest czynne w wakacje? TAK, żłobek i przedszkole otwarte są przez cały rok.
 6. Co piją i jedzą dzieci w żłobku/przedszkolu? Posiłki są podawane zgodnie z menu zatwierdzonym przez dietetyka. Tygodniowe menu jest wywieszane na tablicy ogłoszeń w żłobku i przedszkolu. 
 7. Czy w żłobku/przedszkolu podawane są leki? NIE podajemy dzieciom żadnych leków. Wyjątkiem są choroby przewlekłe, które należy zgłosić zapisując dziecko do żłobka/przedszkola.
 8. Co w przypadku, gdy dziecko jest alergikiem? Obowiązkiem rodzica jest podanie informacji o alergiach dziecka i staramy się dostosować do każdej sytuacji indywidualnie.
 9. Czy są organizowane dodatkowe zajęcia/wycieczki? TAK, organizujemy wiele dodatkowych zajęć dla dzieci. Zdjęcia z wydarzeń zamieszczamy na naszym profilu na facebooku.
 10. Czy są organizowane urodziny dla dzieci? Oczywiście, świętujemy urodziny każdego Malucha.
 11. Czy dzieci w przedszkolu są ubezpieczone? TAK
 12. Jaki program realizowany jest w przedszkolu? Zajęcia są realizowane w oparciu o podstawę programową dostosowaną do wieku dzieci.
 13. Jak i kiedy można zapisać dziecko do żłobka/przedszkola? Zapisy trwają przez cały rok –> Kontakt

Napisz do nas!

krainamaluchabelchatow@o2.pl